Anasayfa » Tibbi Sorumluluk Reddi !

Tibbi Sorumluluk Reddi !

Hastarehberi.com (https://hastarehberi.com/) sitesi Tıbbi sorumluk reddi

Sağlık Bakanlığı Tıbbi cihaz kurumunun aldığı karar neticesinde,sitemiz(https://hastarehberi.com) sadece ön bilgilendirme amaçlı faaliyet göstermektedir.

Bu sitede(https://hastarehberi.com) yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır, sitede yer alan tüm bilgiler teyide muhtaçtır,hekim veya tıp profesyoneli tavsiyesi niteliğinde değildir,sadece ön bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. Burada(https://hastarehberi.com) yer alan bilgilerin hiçbiri hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis,tavsiye ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Bu sitedeki(https://hastarehberi.com) bilgiler uzmanlar ve başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir.Tıp bilimi gelişmeye açıktır,bugün doğru gözüken bilgiler,yarın geçerliliğini de yitirebilir. Hastarehberi.com (https://hastarehberi.com) içeriklerde değişiklik hakkını saklı tutar. Sitemizi(https://hastarehberi.com) kullanıyorsanız tıbbi sorumluluk reddini ve bu uyarıyı otomatik kabul etmiş sayılırsınız.Aksi durumda sitemizde(https://hastarehberi.com) yer alan içeriği okumadan lütfen ayrılınız. Doktorunuza Danışmadan sitede(https://hastarehberi.com) yer alan yazıları teşhis,tavsiye ve tedavi amaçlı kullanmayınız !! Sitede(https://hastarehberi.com) yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması ancak ilgili makaleye follow link verilerek izin verilmektedir.Üyelerin ve ziyaretçilerin sitemiz(https://hastarehberi.com) üzerinden her türlü kullanım ve uygulama sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site(https://hastarehberi.com) ve yazarları sorumlu kılınamaz. 5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. Ayrıca bakınız

HastaRehberi.Com (https://hastarehberi.com) Her hakkı saklıdır.©1998

HastaRehberi – Türkiye’nin İlk Sağlık Sitesi

Share This Post
söyleyeceğin mi var?
00
1976 yılında doğdum. 1994 yılında orta öğretimimi Kadıköy Anadolu Lisesi’ nde,Tıp eğitimimi 2002 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nde tamamladım. 2002 yılında Tıpta Uzmanlık(TUS) sınavını Türkiye derecesi ile kazanıp ,İstanbul Beyoğlu Göz Araştırma Hastanesi’ nde Prof.Dr.Ömer Faruk YILMAZ ve Prof.Dr.Ziya Kapran’ın asistanı olarak ihtisasımı tamamladım.2008 yılında uzman doktor oldum, aynı yıl Kızıltepe Devlet Hastanesinde mecburi hizmeti yaptım. çeşitli özel hastanelerde uzman doktor ve başhekim pozisyonlarında çalıştım.Halen okuloplasti,şaşılık, refraktif cerrahi , ön segment (katarakt-keratoplasti) alanlarında cerrahi ön planda çalışmalarımı sürdürüyorum. 1998 yılında Türkiyenin ilk sağlık sitesi olan HASTAREHBERİ ni kurdum . 2002 senesinde sağlık turizmi alanında Türkiyede ilk defa grup halinde excimer lazerle göz ameliyatları için avrupadan hastaların getirilmesi ile göz branşında sağlık turizmini ülkemiz için üst seviyelere gelmesine destek oldum.Dünyada ilk defa uygulanan acufocus yöntemiyle yakın görme ameliyatlarının ve göz içine implantla yerleştirilen göz tansiyonu implantlarının ülkemizde yapılmasını sağladım.Dünyada ilk defa heterokromi hastalarında göz rengini lazer ile düzelttim.tüm tibbi branşlarda ihtiyacı olan insanalara destek olmak için hastarehberi aracılığı ile yuzbinlerce sağlık sorusunu kendim cevaplandırdım -tavsiyelerde bulundum.İngilizce ve Almanca yabancı dillerim vardır.Evliyim.