Çene estetiği nasıl olur?

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #100003433
  Opr.Dr.Mustafa Mete
  Anahtar yönetici

  Çenenizin çıkıntısı ve şekli neden bu kadar önemli?


  Genç nesildeki en popüler ‘ince düzeltmelerden’ biri dudak dolgularıdır.

  Gittikçe daha fazla kişi diğer özelliklerimizin farkına varıyor ve uygulayıcılarımız ve yüzlerimizin doğal uyumunu ve dengesini korumak için bize başka neler sunabilecekleri hakkında daha fazla araştırma yapıyor olsa da, sürekli gözden kaçırılan bir alan var. , ve bence bu sizi şaşırtacak!

  Bir kozmetik tedaviyi düşünürken, genellikle aklımızda değiştirmek istediğimiz bir alan vardır. Müşterilerimin çoğu bana ince, doğal bir sonuç istedikleri için geliyor. Bunu başarmak için bütünsel bir yaklaşım benimsemek ve yüzü bir bütün olarak ele almak benim için önemli.

  Hiç sormayı düşündün mü?

  Çenenize dolgu için mi? Çeneye az miktarda dolgu ekleyerek profilinizi dengelemeye yardımcı olur ve dudaklarınıza hacim eklediğinizde yüzünüzün dengeli görünmesini sağlar. Bunu düşündüğünüzde çok mantıklı geliyor ve şaşırtıcı bir şekilde, çenenizin bir “sorun” alanı olduğunu düşünüyorsanız, çeneye dolgu eklemek de cevap olabilir. Gıdıya sahip gibi görünmeye yatkın olduğunuzu veya yüz hatlarınızın orantısız göründüğünü düşünüyorsanız, çeneyi şekillendirmek ve yapılandırmak için az miktarda dolgu maddesi ekleyerek bu sorunu çözebilirsiniz.

  Alt yüzle uğraşırken hangi tedaviler birlikte iyi gider?

  Alt yüzün tedavisine yardımcı olacak tedavilerimden biri de çene bölgesi için harika, aynı zamanda çene ve boyun için de harika.

  Nefertiti Lift, yüzünüzün alt kısmına, çene ve boyun bölgesine botulinum toksin enjeksiyonları ile yapılan kozmetik bir işlemdir. Bu, alt yüz/çene bölgesini dengelemek için başka bir harika tedavidir ve çenedeki ciltteki gamzelerin yumuşatılmasına yardımcı olabilir, alt yüz çevresindeki çizgileri azaltabilir ve sıkılaştırmaya ve kıvrımları veya sarkmaları azaltmaya yardımcı olabilir.

  Dermal dolgu ile birleştirilen bu, alt yüzünüzün simetrisini bile ortadan kaldırarak çenenin daha belirgin bir tanımını oluşturacağından ve bazı çizgileri kaldıracağından emin olabilirsiniz.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.